Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
zvuk zapnutý / klikni pre vypnutie
« 15.03.19 » | dnešné výsledky »

bwin.com - online stávková kancelária. Tipuj futbal cez internet a získaj bonus až 30,- Eur.
Okrem toho tam môžeš tipovať LIVE alebo sledovať futbalové a iné zápasy online.

 NEWPORT COUNTY CHELTENHAM 1 1-0 0-0 Koniec
 READING (U23) NEWCASTLE (U23) 1-2 1-2 Koniec
 NOTTINGHAM FOREST (U23) BOURNEMOUTH (U23) 2-1 2-0 Koniec
 BURNLEY (U23) LEICESTER (U23) 1-0 0-0 Koniec
 STOKE CITY (U23) BLACKBURN (U23) 1-4 1-1 Koniec
 SWANSEA (U23) ASTON VILLA (U23) 2-0 2-0 Koniec
 ATLANTA BARRACAS CENTRAL 1-1 1-0 Koniec
 GIMNASIA Y ESGRIMA AGROPECUARIO 1-0 0-0 Koniec
 GIMNASIA L.P. 3 NEWELLS OLD BOYS 3 1-0 0-0 Koniec
 GANDZASAR SHIRAK FC 0-0 0-0 Koniec
 ADELAIDE UNITED 2 PERTH GLORY FC 2 0-2 0-1 Koniec
 EDGEWORTH EAGLES CHARLESTOWN CITY 1-2 1-2 Koniec
 ADELAIDE RAIDERS ADELAIDE CITY FC 2-2 0-1 Koniec
 BENTLEIGH GREENS HUME CITY 2-0 1-0 Koniec
 DANDENONG CITY MELBOURNE KNIGHTS 0-2 0-1 Koniec
 PORT MELBOURNE GREEN GULLY 0-2 0-1 Koniec
 INGLEWOOD UNITED BAYSWATER CITY 0-3 0-2 Koniec
 SABAH FK 1 SUMQAYIT 1-1 0-1 Koniec
 ZIRA KESHLA FC 2-0 0-0 Koniec
 SABAIL QARABAG 1-2 1-1 Koniec
 NEFTCHI BAKU QABALA 1-1 0-0 Koniec
 FC SLUTSK DINAMO MINSK 1-0 1-0 Koniec
 BELSHINA BOBRUISK SHAKHTER SOLIGORSK 0-1 0-0 Koniec
 OH LEUVEN (W) GENK (W) 0-3 0-0 Koniec
 STANDARD LIEGE (W) 1 GENT (W) 1-0 0-0 Koniec
 ANDERLECHT (W) K.S.K. HEIST (W) 5-0 1-0 Koniec
 GUABIRA 10 ROYAL PARI FC 3 1 3-1 1-1 Koniec
 BOAVISTA SPORT CLUB FLUMINENSE 0-3 0-2 Koniec
 BANGU PORTUGUESA-RJ 3-0 0-0 Koniec
 BRAGANTINO 1 ITUANO 0-3 0-2 Koniec
 RED BULL BRASIL SAO BENTO 3-2 1-1 Koniec
 VASCO DA GAMA AVAI 3-2 1-1 Koniec
 BOTEV PLOVDIV 2 BOTEV VRATSA 3 1-1 1-1 Koniec
 APEJES COTONSPORT 1-1 0-0 Koniec
 CURICO UNIDO 1 COBRESAL 3-1 1-1 Koniec
 MEDJIMURJE SIBENIK 0-0 0-0 Koniec
 INTER ZAPRESIC ISTRA 1961 1 3-1 1-1 Koniec
 ERMIS 3 E.N. PARALIMNIOU 2 1-2 0-1 Koniec
 ETHNIKOS ACHNAS THOI LAKATAMIAS 5-0 2-0 Koniec
 ANAGENNISI DERYNIAS OLYMPIAKOS NICOSIA 1-2 1-1 Koniec
 DUKLA PRAHA 2 KARVINA 3 2-1 2-1 Koniec
 TEPLICE 3 VIKTORIA PLZEN 4 2-1 2-0 Koniec
 KJELLERUP SKIVE 1-7 1-3 Koniec
 MUSHUC RUNA SC INDEPEND. DEL VALLE 0-2 0-1 Koniec
 EL ENTAG EL HARBY NOGOOM EL MOSTAKBAL FC 1-1 1-1 Koniec
 VJS KPV 0-3 0-1 Koniec
 GNISTAN VPS 1-3 0-0 Koniec
 ENTENTE S ST GRATIEN CHOLET 1-3 1-1 Koniec
 VILLEFRANCHE 1 RODEZ 1-1 0-1 Koniec
 TOURS CONCARNEAU 1-0 0-0 Koniec
 DUNKERQUE 1 BOURG-EN-BRESSE 01 1-4 0-1 Koniec
 LE MANS BOULOGNE 2-3 2-1 Koniec
 MARIGNANE LYON DUCHERE 1-2 0-1 Koniec
 PAU QUEVILLY 3-0 2-0 Koniec
 NICE TOULOUSE 2 1-1 1-0 Koniec
 SOCHAUX ESTAC TROYES 0-0 0-0 Koniec
 VALENCIENNES ORLEANS 1-4 0-2 Koniec
 BEZIERS AUXERRE 1 1-0 0-0 Koniec
 CHATEAUROUX PARIS FC 0-1 0-0 Koniec
 GRENOBLE NANCY 1-0 0-0 Koniec
 LE HAVRE AJACCIO 1 3-1 2-0 Koniec
 NIORT METZ 0-3 0-1 Koniec
 RED STAR FC 93 CLERMONT FOOT 0-4 0-1 Koniec
 FC SABURTALO TORPEDO KUTAISI 3-0 3-0 Koniec
 CD OLIMPIA 1 CD MARATHON 3 3-0 3-0 Koniec
 PUNE CITY MINERVA PUNJAB 12:30 Canc
 KERALA BLASTERS 1 INDIAN ARROWS 1 0-2 0-1 Koniec
 MADURA UNITED PUSAMANIA BORNEO 1-0 0-0 Koniec
 PSS SLEMAN PERSIJA JAKARTA 0-2 0-0 Koniec
 FOOLAD FC 5 SEPAHAN FC 3 1-1 0-0 Koniec
 PARS JONOUBI JAM 2 MACHINE SAZI TABRIZ 1 0-1 0-0 Koniec
 LEIKNIR REYKJAVIK STJARNAN 1 3-3 1-2 Koniec
 HAPOEL MARMOREK BEITAR TEL AVIV 1 3-1 1-0 Koniec
 HAPOEL AFULA HAPOEL RISHON LEZION 2-1 1-1 Koniec
 MACCABI AHI NAZARETH HAPOEL R. H. I. NIR 3-1 0-0 Koniec
 HAPOEL KATAMON HAPOEL ASHKELON 2-0 0-0 Koniec
 HAPOEL RAMAT GAN HAPOEL IKSAL 2-2 1-2 Koniec
 ORDABASY 1 AKTOBE 1-0 0-0 Koniec
 FC ATYRAU IRTYSH PAVLODAR 1-3 1-3 Koniec
 FC KAYSAR ZHETYSU 0-1 0-1 Koniec
 TOBOL KOSTANAY TARAZ 4-1 1-0 Koniec
 KAIRAT ALMATY SHAKHTER KARAGANDY 2-1 1-0 Koniec
 FC ASTANA OKZHETPES 2-1 0-0 Koniec
 BOGOTA FC SANTA FE 2-2 1-0 Koniec
 CUCUTA ALIANZA PETROLERA 2-1 0-0 Koniec
 FS METTA/LU RIGA FC 1-2 1-1 Koniec
 SHABAB AL-SAHEL SAFA 2-0 2-0 Koniec
 FK ZALGIRIS VILNIUS 1 FK RITERIAI 1-1 0-0 Koniec
 AS JEUNESSE ESCH F91 DUDELANGE 0-3 0-1 Koniec
 UNION TITUS PETANGE FOLA ESCH 2-1 2-0 Koniec
 UNA STRASSEN US MONDORF-LES-BAINS 1-0 0-0 Koniec
 RACING FC UNION LUXEMBOURG 2 FC DIFFERDANGE 03 3-3 1-2 Koniec
 US RUMELANGE US HOSTERT 0-4 0-0 Koniec
 PROGRES NIEDERKORN RM HAMM BENFICA 1-0 1-0 Koniec
 FC JUAREZ 4 VERACRUZ 2 2-2 2-1 Koniec
 SV DROCHTERSEN/ASSEL VfL WOLFSBURG II 1-0 0-0 Koniec
 FC KOLN II BORUSSIA MONCHENGLADB. II 3-0 1-0 Koniec
 ROT-WEISS ESSEN SC VERL 0-2 0-0 Koniec
 TOP OSS 1 JONG AJAX 2 2-1 0-0 Koniec
 ALMERE CITY FC SPARTA ROTTERDAM 2 1-3 1-1 Koniec
 TELSTAR 1 JONG AZ 1 1-0 0-0 Koniec
 CAMBUUR 1 JONG PSV 3-1 2-0 Koniec
 TWENTE VOLENDAM 5-0 4-0 Koniec
 JONG UTRECHT FC EINDHOVEN 1 1-3 1-2 Koniec
 HELMOND SPORT 2 GO AHEAD EAGLES 1 1-1 0-1 Koniec
 DORDRECHT RODA 3-2 1-1 Koniec
 MVV WAALWIJK 1-4 0-1 Koniec
 NEC NIJMEGEN DEN BOSCH 2 5-0 3-0 Koniec
 HEERENVEEN (W) ACHILLES 29 (W) 6-0 1-0 Koniec
 VV ALKMAAR (W) EXCELSIOR/BARENDRECHT (W) 2-2 2-2 Koniec
 PEC ZWOLLE (W) TWENTE (W) 1-5 1-3 Koniec
 PSV (W) ADO DEN HAAG (W) 5-0 3-0 Koniec
 NEWRY CITY FC 1 COLERAINE FC 1-4 0-1 Koniec
 DEPORTIVO BINACIONAL UTC 4-1 2-0 Koniec
 LECH POZNAN 1 GORNIK ZABRZE 3 0-3 0-1 Koniec
 GKS TYCHY STAL MIELEC 1-1 0-1 Koniec
 BRANN BODO/GLIMT 0-2 0-1 Koniec
 VALERENGA STROMSGODSET 1-1 1-0 Koniec
 ODD BALLKLUBB HAUGESUND 4-0 1-0 Koniec
 IF ELFSBORG OREBRO 2-0 1-0 Koniec
 TORPEDO ZHODINO TORPEDO MOSCOW 1-0 1-0 Koniec
 IFK NORRKOPING MALMO FF 4-1 3-1 Koniec
 AL-RAYYAN SC AL-KHOR 1-0 1-0 Koniec
 AL-ARABI SC AL-GHARAFA 1 1-2 1-1 Koniec
 WACKER INNSBRUCK(AM) 1 AUSTRIA KLAGENFURT 2-2 1-1 Koniec
 SKU AMSTETTEN FC BW LINZ 1 2-0 2-0 Koniec
 FC JUNIORS OO AUSTRIA LUSTENAU 4-2 2-0 Koniec
 SC WEIZ GLEICHENBERG 1-4 1-2 Koniec
 VST VOLKERMARKT UNION VB VOCKLAMARKT 3-1 2-1 Koniec
 FC WELS UNION GURTEN 1-4 1-3 Koniec
 STURM GRAZ (AM) GRAZER AK 0-1 0-0 Koniec
 FC GLEISDORF 09 SV ALLERHEILIGEN 4-0 0-0 Koniec
 DEUTSCHLANDSBERGER 1 ATSV STADL-PAURA 2-2 1-1 Koniec
 SC-ESV PARNDORF ASK-BSC BRUCK/LEITHA 3-4 2-1 Koniec
 FC MAUERWERK SV MATTERSBURG (AM) 1-1 0-1 Koniec
 WIENER SPORTKLUB SG TRAISKIRCHEN 3-3 1-2 Koniec
 EBREICHSDORF SV SCHWECHAT 7-0 5-0 Koniec
 SC MANNSDORF RAPID VIENNA (AM) 5-1 2-0 Koniec
 SHELBOURNE WEXFORD FC 3-0 0-0 Koniec
 LIMERICK FC COBH RAMBLERS 3-1 3-1 Koniec
 DROGHEDA UNITED CABINTEELY 1-4 0-0 Koniec
 BRAY WANDERERS ATHLONE TOWN 0-1 0-1 Koniec
 WATERFORD FC ST. PATRICKS ATHLETIC 2-0 1-0 Koniec
 UCD FINN HARPS 3-0 0-0 Koniec
 DERRY CITY DUNDALK 0-2 0-1 Koniec
 CORK CITY BOHEMIANS 2-0 1-0 Koniec
 SHAMROCK ROVERS SLIGO ROVERS 3-0 1-0 Koniec
 SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE 1 CS UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 0-1 0-1 Koniec
 CS MIOVENI 1 CHINDIA TARGOVISTE 1-4 0-1 Koniec
 FCSB II AGRICOLA BORCEA 1 2-0 0-0 Koniec
 ATLETIC BRADU VOINT TURNU MAGURELE 1-5 1-4 Koniec
 FLACARA MORENI FCM ALEXANDRIA 2-1 2-1 Koniec
 VIITORUL DOMNESTI FLACARA HOREZU 0-1 0-1 Koniec
 AFC HERMANNSTADT II FC ASTRA GIURGIU II 4-6 1-3 Koniec
 CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II ACSO FILIASI 2-3 0-1 Koniec
 ACS GHIRODA GLORIA CERMEI 4-0 1-0 Koniec
 UNIREA ALBA IULIA MILLENIUM GIARMATA 1-1 1-0 Koniec
 CETATE DEVA SOIMII LIPOVA 2-2 1-1 Koniec
 NATIONAL SEBIS ACS INDUSTRIA GALDA 1-2 0-0 Koniec
 CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC AVANTUL REGHIN 5-0 1-0 Koniec
 GAZ METAN MEDIAS II GLORIA BISTRITA 0-0 0-0 Koniec
 CFR CLUJ II UNIREA DEJ 0-3 0-1 Koniec
 UROZHAY KRASNODAR SKA ROSTOV 1-0 1-0 Koniec
 ANZHI 3 1 KRYLYA SOVETOV 6 0-2 0-1 Koniec
 AL-RIYADH 1 AL-TAQDOM 0-1 0-1 Koniec
 AL-DRAIH AL-SAHEL 4-1 1-1 Koniec
 AL-JNDAL AL-BUKIRYAH 1-1 1-0 Koniec
 AL-AKHDOUD AL-MUZAHMIYYA 5-1 2-0 Koniec
 AL-HJAZZ AL-GHAZWA 1-2 0-0 Koniec
 AL-SUQOOR 1 AL-SADD SAUDI 1-4 0-1 Koniec
 AL-THUQBAH HETTEN FC 1-3 0-0 Koniec
 AL-JABIL AL-ARABI AL-SAUDI 0-0 0-0 Koniec
 AL-SHARQ AL-WATANI 1-0 1-0 Koniec
 AL-KHLOOD AFIF 3-2 0-2 Koniec
 AL-DRAE ARAR 1-1 1-0 Koniec
 AL-WAJJ AL-HAIT 0-0 0-0 Koniec
 AL-RAED AL-BATEN 1-0 1-0 Koniec
 AL-ETTIFAQ AL-SHABAB RIYADH 1-1 1-1 Koniec
 SPORTING KANSAS CITY 2 INDEPENDIENTE FC 3 3-0 0-0 Koniec
 ALBIREX NIIGATA (S) DPMM FC 1 0-0 0-0 Koniec
 AJAX CAPE TOWN RICHARDS BAY FC 0-0 0-0 Koniec
 SUPERSPORT UNITED KAIZER CHIEFS 1-1 1-1 Koniec
 CAPE TOWN CITY POLOKWANE CITY 0-0 0-0 Koniec
 BLOEM CELTIC BIDVEST WITS 2-4 1-0 Koniec
 ATLETICO PARANAENSE 1 JORGE WILSTERMANN 5 4-0 2-0 Koniec
 EMELEC 3 HURACAN 3 0-0 0-0 Koniec
 BACKA 2 DINAMO VRANJE 3 5-1 4-0 Koniec
 REUS DEPORTIVO LA CORUNA 0-1 0-0 Koniec
 SC KRIENS FC VADUZ 2-1 0-0 Koniec
 PRACHUAP CHAINAT HORNBILL 3-1 2-0 Koniec
 ESKISEHIRSPOR ALTINORDU 2-4 1-2 Koniec
 AL-WAHDA SCC BANIYAS SC 4-1 1-1 Koniec
 GAP CONNAH S QUAY FC NEWTOWN AFC 2-0 1-0 Koniec
live výsledky pre Vás prináša server LiveVysledky.sk & Bwin

bwin.com - online stávková kancelária. Tipuj futbal cez internet a získaj bonus až 30,- Eur.