Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
zvuk zapnutý / klikni pre vypnutie
« 12.10.19 » | dnešné výsledky »

bwin.com - online stávková kancelária. Tipuj futbal cez internet a získaj bonus až 30,- Eur.
Okrem toho tam môžeš tipovať LIVE alebo sledovať futbalové a iné zápasy online.

 Algeria - Ligue 1
 CR BELOUIZDAD US BISKRA 3-2 2-1 Koniec
 ASO CHLEF JS KABYLIE 1-0 1-0 Koniec
 MC ALGER USM ALGER 3-0 0-0 Koniec
 JS SAOURA 2 PARADOU AC 1 1-0 0-0 Koniec
 Algeria - Ligue 2
 OLYMPIQUE MEDEA RC RELIZANE 2-2 2-1 Koniec
 RC ARBAA WA TLEMCEN 2-1 0-0 Koniec
 USM EL HARRACH ASM ORAN 0-0 0-0 Koniec
 JSM SKIKDA MC SAIDA 3-1 1-1 Koniec
 USM ANNABA AMAL BOU SAADA 1 1-0 0-0 Koniec
 MO BEJAIA JSM BEJAIA 18:00 odložené
 KHROUB ARZEW 1-0 0-0 Koniec
 TADJENANT 2 EL EULMA 0-1 0-1 Koniec
 Anglicko - Isthmian Premier League
 BOGNOR REGIS POTTERS BAR TOWN 0-4 0-0 Koniec
 AFC HORNCHURCH BOWERS & PITSEA FC 2-1 0-1 Koniec
 BRIGHTLINGSEA REGENT WINGATE & FINCHLEY 1-1 0-1 Koniec
 MERSTHAM LEATHERHEAD 1-4 1-3 Koniec
 CARSHALTON ATHLETIC KINGSTONIAN 2-2 0-1 Koniec
 CHESHUNT FC WORTHING 1-2 1-0 Koniec
 CORINTHIAN CASUALS FOLKESTONE INVICTA 0-1 0-1 Koniec
 CRAY WANDERERS FC ENFIELD TOWN 3-5 1-2 Koniec
 EAST THURROCK UNITED LEWES 1-0 1-0 Koniec
 BISHOP S STORTFORD HORSHAM 2-0 0-0 Koniec
 HARINGEY BOROUGH MARGATE 1-0 1-0 Koniec
 Anglicko - League one
 ROCHDALE ACCRINGTON ST 2-1 1-0 Koniec
 SOUTHEND AFC WIMBLEDON 1-4 1-2 Koniec
 BLACKPOOL ROTHERHAM 1-2 0-0 Koniec
 SUNDERLAND FLEETWOOD TOWN 15:00 odložené
 BRISTOL ROVERS MILTON KEYNES DONS 1-0 0-0 Koniec
 BURTON ALBION BOLTON 15:00 odložené
 OXFORD UNITED DONCASTER 3-0 1-0 Koniec
 PETERBOROUGH 1 LINCOLN 2-0 0-0 Koniec
 PORTSMOUTH GILLINGHAM 0-0 0-0 Koniec
 Anglicko - League two
 MACCLESFIELD PORT VALE 2-1 1-1 Koniec
 MANSFIELD OLDHAM 2 6-1 3-1 Koniec
 MORECAMBE BRADFORD 1-2 0-0 Koniec
 CARLISLE CREWE 2-4 0-2 Koniec
 SALFORD CITY CAMBRIDGE UNITED 1-0 0-0 Koniec
 CHELTENHAM NEWPORT COUNTY 15:00 odložené
 SCUNTHORPE NORTHAMPTON 1 3-0 3-0 Koniec
 CRAWLEY TOWN COLCHESTER 2-1 0-1 Koniec
 STEVENAGE GRIMSBY 2-1 2-0 Koniec
 EXETER FOREST GREEN 1-0 1-0 Koniec
 SWINDON TOWN PLYMOUTH 1-1 1-0 Koniec
 LEYTON ORIENT 1 WALSALL 3-1 0-1 Koniec
 Anglicko - National League
 EBBSFLEET UNITED MAIDENHEAD 1-2 1-1 Koniec
 FC HALIFAX TOWN BOREHAM WOOD 0-2 0-1 Koniec
 NOTTS COUNTY TORQUAY 2-0 1-0 Koniec
 AFC FYLDE SUTTON UTD 15:00 odložené
 SOLIHULL MOORS BROMLEY 2-1 1-0 Koniec
 ALDERSHOT TOWN HARTLEPOOL 0-3 0-1 Koniec
 STOCKPORT DAGENHAM & REDBRIDGE 15:00 odložené
 BARNET WOKING 2-2 0-1 Koniec
 YEOVIL HARROGATE TOWN 1-2 0-0 Koniec
 BARROW DOVER 15:00 odložené
 EASTLEIGH CHORLEY 0-0 0-0 Koniec
 Anglicko - National League North
 BRADFORD PARK AVENUE HEREFORD 3-2 2-1 Koniec
 CURZON ASHTON BLYTH SPARTANS 0-1 0-0 Koniec
 LEAMINGTON ALFRETON 0-1 0-1 Koniec
 DARLINGTON FC BOSTON UTD 2-1 2-1 Koniec
 SOUTHPORT BRACKLEY TOWN 1-0 0-0 Koniec
 GATESHEAD GLOUCESTER CITY 1-0 1-0 Koniec
 GUISELEY AFC ALTRINCHAM 1-1 1-0 Koniec
 KETTERING 1 SPENNYMOOR TOWN 0-2 0-1 Koniec
 KIDDERMINSTER FARSLEY CELTIC 15:00 odložené
 AFC TELFORD UTD YORK 1-1 0-0 Koniec
 KINGS LYNN 1 CHESTER 2-2 1-0 Koniec
 Anglicko - National League South
 BATH CITY MAIDSTONE UTD 1-1 0-0 Koniec
 ST ALBANS EASTBOURNE BOROUGH 1-3 1-2 Koniec
 CHELMSFORD WEALDSTONE 1-3 0-1 Koniec
 TONBRIDGE ANGELS BRAINTREE 5-1 3-0 Koniec
 CONCORD RANGERS CHIPPENHAM 0-1 0-0 Koniec
 WELLING HAMPTON & RICHMOND 0-1 0-0 Koniec
 DORKING WANDERERS HUNGERFORD TOWN 1-0 1-0 Koniec
 DULWICH HAMLET WEYMOUTH 2-2 1-1 Koniec
 HAVANT & WATERLOOVILLE HEMEL HEMPSTEAD TOWN 1-2 0-0 Koniec
 OXFORD CITY DARTFORD 0-1 0-1 Koniec
 SLOUGH TOWN BILLERICAY 3-1 2-0 Koniec
 Anglicko - Northern Premier League
 SCARBOROUGH STAFFORD RANGERS 1-1 1-0 Koniec
 FC UTD OF MANCHESTER BUXTON 7-0 5-0 Koniec
 STALYBRIDGE BAMBER BRIDGE 3-2 1-2 Koniec
 GAINSBOROUGH ATHERTON COLLIERIES AFC 0-2 0-1 Koniec
 WHITBY WARRINGTON TOWN 0-1 0-0 Koniec
 GRANTHAM TOWN HYDE UTD 2-2 1-0 Koniec
 WITTON ALBION SOUTH SHIELDS 3-1 1-0 Koniec
 LANCASTER ASHTON UNITED 3-0 2-0 Koniec
 MATLOCK TOWN MICKLEOVER SPORTS 3-1 2-1 Koniec
 MORPETH TOWN AFC 1 BASFORD UNITED 1 1-1 1-0 Koniec
 NANTWICH TOWN RADCLIFFE FC 0-1 0-0 Koniec
 Anglicko - Southern League Central
 BIGGLESWADE TOWN TAMWORTH 2-1 1-1 Koniec
 STRATFORD LOWESTOFT TOWN 0-3 0-1 Koniec
 HEDNESFORD TOWN ROYSTON TOWN 1 4-1 2-1 Koniec
 HITCHIN BROMSGROVE SPORTING FC 2-2 1-1 Koniec
 KINGS LANGLEY RUSHALL OLYMPIC 4-0 3-0 Koniec
 NEEDHAM MARKET 1 ALVECHURCH 1-1 0-0 Koniec
 NUNEATON BOROUGH FC REDDITCH 3-0 0-0 Koniec
 AFC RUSHDEN & DIAMONDS COALVILLE 0-3 0-0 Koniec
 ST IVES PETERBOROUGH SPORTS 0-3 0-1 Koniec
 BARWELL LEISTON FC 5-0 3-0 Koniec
 STOURBRIDGE BANBURY UNITED 1-1 0-0 Koniec
 Anglicko - Southern League South
 MERTHYR BLACKFIELD & LANGLEY 2-0 2-0 Koniec
 POOLE TOWN BEACONSFIELD TOWN 15:00 odložené
 SWINDON SUPERMARINE FARNBOROUGH 3-2 1-2 Koniec
 TAUNTON TOWN HAYES & YEADING 2-1 1-0 Koniec
 GOSPORT BOROUGH CHESHAM UNITED 2-1 1-1 Koniec
 WESTON SUPER MARE DORCHESTER 6-0 4-0 Koniec
 HARROW BOROUGH TRURO CITY 1-2 0-1 Koniec
 WIMBORNE TOWN TIVERTON 0-3 0-1 Koniec
 HARTLEY WINTNEY WALTON CASUALS 1-0 0-0 Koniec
 YATE TOWN METROPOLITAN POLICE 1-0 0-0 Koniec
 HENDON SALISBURY FC 0-3 0-2 Koniec
 Anglicko - Womens Super League
 MANCHESTER CITY (W) BIRMINGHAM (W) 3-0 1-0 Koniec
 Angola - 1. liga
 ONZE BRAVOS PRIMEIRO DE MAIO 3-1 1-0 Koniec
 PROGRESSO ASSOCIACAO DESPORTIVO HUILA 15:00 odložené
 RECREATIVO DO LIBOLO RECREATIVO DA CAALA 2-1 0-0 Koniec
 PETRO ATLETICO CUANDO CUBANGO FC 3-1 2-1 Koniec
 Argentína - Primera Nacional
 ESTUDIANTES B.A. ATLANTA 22:00 odložené
 BELGRANO CORDOBA FERRO CARRIL OESTE 2-2 1-1 Koniec
 Argentína - Quarter Finals
 RIVER PLATE 1 ALMAGRO 3 1 2-0 1-0 Koniec
 Argentína - Torneo Federal A Group Stage
 CHACO FOR EVER GIMNASIA URUGUAY 4-0 2-0 Koniec
 ATLETICO GUEMES ATLETICO SARMIENTO 1-1 1-1 Koniec
 Austrália - A-Liga
 WESTERN SYDNEY 2 C. COAST MARINERS FC 1 2-1 1-1 Koniec
 MELBOURNE VICTORY 1 MELBOURNE CITY 3 0-0 0-0 Koniec
 Belgicko - Opening Tournament
 ROESELARE OH LEUVEN 3-1 3-0 Koniec
 VIRTON LOMMEL UNITED 1-0 0-0 Koniec
 Bolivia - Nacional B Group A
 VIRGEN DE CHIJIPATA DEPORTIVO FATIC 0-5 0-1 Koniec
 Bolivia - Nacional B Group B
 MARISCAL SUCRE 1 REAL SANTA CRUZ 1-3 0-1 Koniec
 Brazília - Serie A
 GOIAS 2 CSA 3 1-0 1-0 Koniec
 FLUMINENSE BAHIA 1 2-0 2-0 Koniec
 Brazília - Serie B
 OESTE PONTE PRETA 1-1 0-0 Koniec
 CUIABA VITORIA 1-3 1-0 Koniec
 GUARANI CAMPINAS CRB 1-0 0-0 Koniec
 BRAGANTINO 1 PARANA 1 2-0 1-0 Koniec
 CORITIBA CRICIUMA 1 1-0 0-0 Koniec
 LONDRINA OPERARIO-PR 1-2 0-0 Koniec
 FIGUEIRENSE AMERICA MINEIRO 2-1 0-1 Koniec
 Bulharsko - Northeast 3 Afl
 SEPTEMVRI TERVEL HITRINO 2-1 0-0 Koniec
 TOPOLI 2010 BENKOVSKI BYALA 3-1 1-1 Koniec
 DOBRUDZHA USTREM DONCHEVO 3-0 1-0 Koniec
 Bulharsko - Southeast 3 Afl
 MINYOR RADNEVO LEVSKI KARLOVO 0-0 0-0 Koniec
 MARITSA PLOVDIV ROZOVA DOLINA 3-1 2-1 Koniec
 BORISLAV PARVOMAY SOZOPOL 1-0 0-0 Koniec
 NESEBAR GIGANT SAEDINENIE 2-0 0-0 Koniec
 SVILENGRAD 1921 DIMITROVGRAD 1-0 0-0 Koniec
 KARNOBAT ATLETIK KUKLEN 1-1 0-1 Koniec
 CHERNOMORETS BURGAS YAMBOL 1915 3-0 0-0 Koniec
 Bulharsko - Southwest 3 Afl
 BOTEV IHTIMAN KYUSTENDIL 0-2 0-0 Koniec
 PERUN KRESNA SPORTIST SVOGE 0-3 0-0 Koniec
 CHAVDAR ETROPOLE NADEZHDA DOBROSLAVTSI 4-2 2-1 Koniec
 VIHREN BALKAN BOTEVGRAD 14:00 odložené
 BANSKO BELASITSA PETRICH 1-0 1-0 Koniec
 MAREK SEPTEMVRI SIMITLI 1-1 0-0 Koniec
 RILSKI SPORTIST OBORISHTE 1-1 0-0 Koniec
 SLIVNISHKI GEROY MINYOR PERNIK 0-0 0-0 Koniec
 Canada - Cpl Fall Season
 YORK 9 FC FORGE FC 4-0 1-0 Koniec
 Chile - Primera B
 SANTIAGO MORNING 1 BARNECHEA 1 2-0 1-0 Koniec
 D. PUERTO MONTT DEPORTES MELIPILLA 1 1-3 1-2 Koniec
 DEPORTES COPIAPO 1 SAN LUIS 1 0-0 0-0 Koniec
 Chile - Quarter Finals
 UNIVERSIDAD DE CHILE 3 COBRESAL 4 4-1 2-0 Koniec
 EVERTON DE VINA 1 COLO COLO 5 1-2 1-0 Koniec
 UNION ESPANOLA 3 AUDAX ITALIANO 4 1 2-1 1-1 Koniec
 Congo Dr - Linafoot
 RCK FC SIMBA 2-0 0-0 Koniec
 AC RANGERS AS NYUKI 3-1 0-0 Koniec
 FC RENAISSANCE DAUPHIN NOIR 3-0 0-0 Koniec
 Costa Rica - Apertura (invierno)
 SANTOS DE GUAPILES SAN CARLOS 1-3 1-1 Koniec
 LD ALAJUELENSE MUNICIPAL GRECIA 1 1-0 0-0 Koniec
 Cyprus - 3. liga
 AMATHUS AY. TICHONA 1 MEAP PERA CHORIOU N. 3-3 0-1 Koniec
 CHALKANORAS IDALIOU ELPIDA ASTROMERITI 3-0 1-0 Koniec
 APONA ANAYIAS ETHNIKOS ASSIAS 0-2 0-0 Koniec
 AHIRONAS LIOPETRIOU O KORMAKITIS 3-2 1-1 Koniec
 PAEEK KERYNIAS KOURRIS ERIMIS 3-0 2-0 Koniec
 THOI LAKATAMIAS ENAD P. CHRISOHOUS 2-0 1-0 Koniec
 PO ORMIDIAS IRAKLIS GEROLAKKOU 1-1 1-0 Koniec
 Dánsko - 1. Division
 SKIVE HVIDOVRE 2-1 0-1 Koniec
 Dánsko - 2. Division Pool 1
 HIK FA 2000 2-0 0-0 Koniec
 FREM HILLEROD FODBOLD 1-0 1-0 Koniec
 BRONSHOJ HOLBAEK 1 0-0 0-0 Koniec
 B93 COPENHAGEN SLAGELSE 2-1 1-0 Koniec
 Dánsko - 2. Division Pool 2
 VSK AARHUS THISTED FC 1-0 0-0 Koniec
 MIDDELFART VEJGAARD 2-0 2-0 Koniec
 DALUM NAESBY 1 0-0 0-0 Koniec
 FC SYDVEST 05 BRABRAND 1-4 1-2 Koniec
 Dánsko - Elitedivisionen
 BSF (W) VSK AARHUS (W) 12:00 odložené
 ODENSE (W) KOLDINGQ (W) 3-0 2-0 Koniec
 FORTUNA HJORRING (W) FARUM (W) 1-2 0-2 Koniec
 FC THY-THISTED (W) BRONDBY (W) 2-7 1-7 Koniec
 Európske súťaže - Qualifying Round
 BELGIUM (U17) NORTH MACEDONIA (U17) 3-1 1-0 Koniec
 Európske súťaže - Qualifying Round
 GERMANY (U19) BELARUS (U19) 9-2 4-1 Koniec
 SCOTLAND (U19) ANDORRA (U19) 1 2-0 0-0 Koniec
 Európske súťaže - Qualifying Round
 SLOVENIA (U17) KOSOVO (U17) 1 2-0 1-0 Koniec
 Európske súťaže - Qualifying Round
 GEORGIA (U19) KAZAKHSTAN (U19) 3-1 2-0 Koniec
 NORWAY (U19) SAN MARINO (U19) 8-1 2-1 Koniec
 Európske súťaže - Qualifying Round
 POLAND (U17) LIECHTENSTEIN (U17) 11-0 9-0 Koniec
 NETHERLANDS (U17) WALES (U17) 2-1 0-1 Koniec
 Európske súťaže - Qualifying Round
 CZECH REPUBLIC (U19) AZERBAIJAN (U19) 4-0 2-0 Koniec
 CROATIA (U19) HUNGARY (U19) 2-0 0-0 Koniec
 Fínsko - Kakkonen Playoffs A
 JIPPO JAPS 1 8-1 2-1 Koniec
 MP FC VIIKINGIT 0-0 0-0 Koniec
 Fínsko - Kakkonen Playoffs B
 KAAPO FC ESPOO 3-1 2-0 Koniec
 Fínsko - Kakkonen Playoffs C
 SJK AKATEMIA SC KUFU-98 1-1 0-0 Koniec
 ROPS/2 JBK 5-0 0-0 Koniec
 Fínsko - Naisten Liga
 ILVES (W) ONS (W) 5-1 3-0 Koniec
 IK MYRAN (W) TPS (W) 0-0 0-0 Koniec
 JYPK (W) TIPS (W) 1-1 0-0 Koniec
 ALAND UNITED (W) HJK HELSINKI (W) 4-2 3-2 Koniec
 Francúzsko - Division 1 Women
 DIJON (W) 1 REIMS (W) 1-1 0-0 Koniec
 MARSEILLE (W) METZ (W) 3-1 1-1 Koniec
 FC FLEURY 91 (W) PARIS SAINT GERMAIN (W) 0-2 0-2 Koniec
 SOYAUX (W) MONTPELLIER (W) 1-1 1-1 Koniec
 LYON (W) PARIS FC (W) 4-0 1-0 Koniec
 Grécko - Division C Group 6
 RODOS AITTITOS SPATON 2-0 1-0 Koniec
 Grécko - Football League
 ASPROPIRGOS KAVALA 1-0 1-0 Koniec
 Honduras - Apertura
 CD MARATHON PLATENSE FC 3-2 3-0 Koniec
 Iran - Azadegan League
 NIROYE ZAMINI ELMO ADAB 2-0 1-0 Koniec
 Japonsko - J2 League
 RENOFA YAMAGUCHI KYOTO SANGA 1-0 0-0 Koniec
 V-VAREN NAGASAKI JEF UNITED CHIBA 0-2 0-0 Koniec
 FC RYUKYU TOKYO VERDY 1-5 0-3 Koniec
 Japonsko - J3 League
 BLAUBLITZ AKITA THESPAKUSATSU GUNMA 2-2 1-2 Koniec
 Japonsko - Japan Football League 1st Stage
 VERSPAH OITA RYUTSU KEIZAI 3-4 3-1 Koniec
 Japonsko - L1-league Women
 NOJIMA STELLA (W) NIIGATA (W) 05:00 odložené
 Kolumbia - Clausura
 DEPORTIVO PASTO 1 JUNIOR 2-1 1-1 Koniec
 DEPORTIVO CALI SANTA FE 0-0 0-0 Koniec
 ALIANZA PETROLERA 2 DEPORTES TOLIMA 0-1 0-1 Koniec
 Lithuania - 1. liga
 PALANGA SUDUVA MARIJAMPOLE 0-4 0-2 Koniec
 Malaysia - Final
 UKM FC JOHOR DARUL TAKZIM II 1-0 0-0 Koniec
 Mexico - Group Stage
 CAFETALEROS DE CHIAPAS MONTERREY 1-2 1-1 Koniec
 Morocco - Botola Pro
 FUS RABAT FAR RABAT 16:00 odložené
 RAPIDE OUED ZEM RAJA BENI MELLAL 16:00 odložené
 HASSANIA AGADIR RENAISSANCE ZEMAMRA 16:00 odložené
 OLYMPIQUE SAFI RAJA CASABLANCA 16:00 odložené
 YOUSSOUFIA BERRECHID MOGHREB TETOUAN 16:00 odložené
 ITTIHAD TANGER MOULOUDIA OUJDA 16:00 odložené
 WYDAD A.C. CASABLANCA RENAISSANCE BERKANE 16:00 odložené
 DIFAA EL JADIDA OLYMPIQUE KHOURIBGA 16:00 odložené
 Morocco - Elite 2
 SIDI KACEM KAC KENITRA 16:00 odložené
 MAGHREB FES RACING DE CASABLANCA 16:00 odložené
 OLYMPIQUE DCHEIRA ITTIHAD KHEMISSET 16:00 odložené
 CHABAB ATLAS KHENIFRA JEUNESSE BEN GUERIR 16:00 odložené
 TAS DE CASABLANCA AS SALE 16:00 odložené
 WYDAD TEMARA CHABAB RIF HOCEIMA 16:00 odložené
 KAWKAB A.C.MARRAKECH CHABAB RIADI SALMI 16:00 odložené
 CHABAB MOHAMMEDIA WYDAD FES 16:00 odložené
 Nemecko - Bundesliga Women
 1899 HOFFENHEIM (W) BAYERN MUNICH (W) 1-0 1-0 Koniec
 Nemecko - Regional League Bavaria
 TSV AUBSTADT SpVgg GREUTHER FURTH II 2-0 0-0 Koniec
 FV ILLERTISSEN SCHALDING-HEINING 2-1 0-0 Koniec
 FC AUGSBURG II VIKTORIA ASCHAFFENBURG 2-3 2-2 Koniec
 VfB EICHSTATT 1 WACKER BURGHAUSEN 1 2-1 2-0 Koniec
 TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN 1896 RAIN AM LECH 2-0 1-0 Koniec
 FC NURNBERG II SV HEIMSTETTEN 1 3-1 2-1 Koniec
 SpVgg BAYREUTH 1 FC SCHWEINFURT 05 3-1 1-0 Koniec
 Nemecko - Regional League North
 HAMBURGER SV II SV DROCHTERSEN/ASSEL 1-0 1-0 Koniec
 VfL WOLFSBURG II FC ST. PAULI II 5-1 1-1 Koniec
 WEICHE FLENSBURG LUNEBURGER SK HANSA 5-1 3-0 Koniec
 SCHWARZ-WEISS REHDEN ALTONA 93 2-0 0-0 Koniec
 Nemecko - Regional League Southwest
 FC SAARBRUCKEN VfR AALEN 2-0 1-0 Koniec
 FSV MAINZ 05 II BAHLINGER SC 1-0 0-0 Koniec
 TSG BALINGEN SV ELVERSBERG 2-4 1-2 Koniec
 TuS ROT-WEISS KOBLENZ FK PIRMASENS 1-3 0-2 Koniec
 Nemecko - Regional League West
 SPORTFREUNDE LOTTE BORUSSIA MONCHENGLADB. II 4-2 0-1 Koniec
 TuS HALTERN BONNER SC 1-2 0-0 Koniec
 SV RODINGHAUSEN SG WATTENSCHEID 09 2-2 1-1 Koniec
 WUPPERTALER SV SC VERL 2-5 0-4 Koniec
 ALEMANNIA AACHEN FC SCHALKE 04 II 0-1 0-0 Koniec
 BORUSSIA DORTMUND II SV LIPPSTADT 08 1-2 1-1 Koniec
 FORTUNA DUSSELDORF II BERGISCH GLADBACH 09 3-0 2-0 Koniec
 Netherlands - Eerste Divisie
 TOP OSS 3 TELSTAR 1 2-2 2-1 Koniec
 RODA 1 HELMOND SPORT 3 4-0 1-0 Koniec
 New Zealand - National Womens League
 CAPITAL (W) CENTRAL (W) 3-2 2-0 Koniec
 Nórsko - 2. Divisjon Group 1
 KVIK HALDEN BYASEN 3-1 1-1 Koniec
 MOSS 1 ARENDAL 1-1 0-0 Koniec
 Nórsko - 2. Divisjon Group 2
 FLORO ASANE 1-0 0-0 Koniec
 GRORUD ASKER 1 1-2 0-1 Koniec
 KJELSAS OPPSAL 3-0 1-0 Koniec
 Nórsko - Toppserien
 TRONDHEIMS-ORN (W) KOLBOTN (W) 4-0 1-0 Koniec
 KLEPP (W) STABAEK (W) 5-0 1-0 Koniec
 LILLESTROM (W) AVALDSNES (W) 2-1 1-1 Koniec
 SANDVIKEN (W) FL FART (W) 2-0 1-0 Koniec
 VALERENGA (W) ROA (W) 1-1 1-0 Koniec
 North Macedonia - Druga Mfl East
 FK SASA FK KIT-GO PEHCEVO 0-3 0-1 Koniec
 FK KOZUV GEVGELIJA FK PITU GULI 6-1 3-1 Koniec
 North Macedonia - Druga Mfl West
 FK OHRID FK SKOPJE 1-0 0-0 Koniec
 GOSTIVAR FK VARDARI FORINO 2-2 1-2 Koniec
 VELLAZERIMI 77 FK DRITA 1-0 0-0 Koniec
 FK KORABI FK LABUNISHTA 2-1 1-0 Koniec
 PELISTER FK KADINO 2-0 1-0 Koniec
 Northern Ireland - Nifl Championship
 HARLAND & WOLFF WELDERS PORTADOWN FC 2-1 1-1 Koniec
 KNOCKBREDA PSNI 1-1 0-1 Koniec
 NEWRY CITY FC ARDS 5-1 2-1 Koniec
 QUEENS UNIVERSITY DUNDELA 5-2 4-1 Koniec
 BALLYCLARE COMRADES BALLINAMALLARD UTD 2-0 0-0 Koniec
 DERGVIEW LOUGHGALL 1-2 0-2 Koniec
 Northern Ireland - Nifl Premier Intermediate League
 BANBRIDGE TOWN LISBURN DISTILLERY 0-0 0-0 Koniec
 BANGOR FC PORTSTEWART 0-2 0-0 Koniec
 DOLLINGSTOWN ANNAGH UNITED 2-1 0-0 Koniec
 LIMAVADY UNITED ARMAGH CITY 3-0 1-0 Koniec
 MOYOLA PARK NEWINGTON YOUTH CLUB 1-2 0-0 Koniec
 Northern Ireland - Nifl Premiership
 GLENTORAN FC CARRICK RANGERS 3-1 1-1 Koniec
 BALLYMENA UNITED CRUSADERS FC 1-1 0-0 Koniec
 CLIFTONVILLE FC LARNE 1-0 0-0 Koniec
 COLERAINE FC WARRENPOINT TOWN 3-0 2-0 Koniec
 DUNGANNON SWIFTS LINFIELD 1-4 0-4 Koniec
 GLENAVON FC INSTITUTE FC 15:00 odložené
 Paraguay - Segunda Division
 SPORTIVO TRINIDENSE 1 RESISTENCIA 0-2 0-0 Koniec
 Peru - Clausura
 UNION COMERCIO ALIANZA UNIVERSIDAD 1-0 1-0 Koniec
 AYACUCHO FC DEPORTIVO MUNICIPAL 2-0 0-0 Koniec
 CARLOS A. MANNUCCI 1 SPORT HUANCAYO 3-3 0-2 Koniec
 Peru - Liga 2
 UNION HUARAL SPORT LORETO 1-0 0-0 Koniec
 SPORT VICTORIA CIENCIANO 0-3 0-0 Koniec
 Philippines - Philippines Football League
 KAYA STALLION LAGUNA FC 3-1 2-0 Koniec
 CERES-NEGROS FC GREEN ARCHERS UNITED 1 3-1 0-1 Koniec
 Poľsko - I Liga
 RADOMIAK RADOM PODBESKIDZIE 1-3 0-1 Koniec
 GKS BELCHATOW OLIMPIA GRUDZIADZ 1-0 0-0 Koniec
 GKS JASTRZEBIE WIGRY SUWALKI 17:00 odložené
 Poľsko - Ii Liga
 GKS KATOWICE ELANA TORUN 2-0 2-0 Koniec
 RESOVIA RZESZOW LECH II POZNAN 3-2 0-2 Koniec
 GRYF WEJHEROWO LEGIONOVIA LEGIONOWO 1-2 1-0 Koniec
 BYTOVIA BYTOW STAL RZESZOW 3-2 1-1 Koniec
 GORNIK POLKOWICE STAL STALOWA WOLA 3-0 2-0 Koniec
 WIDZEW LODZ POGON SIEDLCE 7-3 4-0 Koniec
 Portugalsko - Ligapro
 CHAVES ESTORIL 2-0 0-0 Koniec
 LEIXOES CASA PIA 1-0 1-0 Koniec
 Qatar - Group Stage
 AL-KHOR AL-ARABI SC 1-1 0-0 Koniec
 AL-SAILIYA QATAR SC 0-4 0-2 Koniec
 AL-DUHAIL SC AL-GHARAFA 2-2 0-1 Koniec
 Rakúsko - Regional League Central
 ATSV STADL-PAURA 1 FC WELS 1-0 0-0 Koniec
 RIED (AM) UNION VB VOCKLAMARKT 1 4-0 1-0 Koniec
 Rakúsko - Regional League East
 SV STRIPFING/WEIDEN SG TRAISKIRCHEN 1 2-1 1-1 Koniec
 TEAM WIENER LINIEN SC WIENER VIKTORIA 0-0 0-0 Koniec
 Rakúsko - Regional League Salzburg
 SV WALS GRUNAU 1 SV AUSTRIA SALZBURG 1 1-1 1-0 Koniec
 SV GRODIG SAK 1914 1-3 1-1 Koniec
 Rakúsko - Regional League Tirol
 SV HALL WORGL 1 2-1 0-0 Koniec
 SVG REICHENAU TELFS 3-1 2-1 Koniec
 IMST WACKER INNSBRUCK(AM) 1-2 0-1 Koniec
 ZIRL 1 FC KITZBUHEL 0-6 0-1 Koniec
 Rakúsko - Regional League Vorarlberg
 AUSTRIA LUSTENAU (AM) RW RANKWEIL 0-4 0-1 Koniec
 SW BREGENZ LAUTERACH 2-2 0-1 Koniec
 FC LANGENEGG DORNBIRNER SV 2-1 1-0 Koniec
 Rumunsko - Liga Ii
 UTA ARAD CONCORDIA 09:00 odložené
 DUNAREA CALARASI RAPID BUCURESTI 09:00 odložené
 RIPENSIA TIMISOARA 1 CS MIOVENI 0-5 0-4 Koniec
 ACS VIITORUL PANDURI TARGU FARUL CONSTANTA 2-1 1-1 Koniec
 ARGES PITESTI CSM SCOLAR RESITA 09:00 odložené
 GLORIA BUZAU FC POLITEHNICA TIMISOARA 09:00 odložené
 METALOGLOBUS VOINT TURNU MAGURELE 1-0 0-0 Koniec
 Rumunsko - Liga Iii Serie 1
 STIINTA MIROSLAVA BUCOVINA RADAUTI 1-1 0-1 Koniec
 CSM FOCSANI 2007 SOMUZ FALTICENI 2-2 1-1 Koniec
 CEAHLAUL PIATRA NEAMT ACS FORESTA SUCEAVA 5-1 1-1 Koniec
 CSM PASCANI UNIVERSITATEA DUNAREA 1-4 0-1 Koniec
 OTELUL GALATI SPORTING LIESTI 0-0 0-0 Koniec
 Rumunsko - Liga Iii Serie 2
 CS TUNARI CS AFUMATI 1-1 0-1 Koniec
 AGRICOLA BORCEA UNIREA 2004 SLOBOZIA 0-3 0-0 Koniec
 CS MEDGIDIA AXIOPOLIS CERNAVODA 4-1 2-1 Koniec
 VIITORUL IANCA GLORIA POPESTI LEORDENI 1-0 0-0 Koniec
 RECOLTA GHEORGHE POSEIDON MAI LIMANU 1-3 1-1 Koniec
 Rumunsko - Liga Iii Serie 3
 PROGRESUL SPARTAC CS SPORTING ROSIORI 4-1 2-1 Koniec
 TRACTORUL CETATE CETATE RASNOV 1 3-0 1-0 Koniec
 FC BRASOV CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II 1-1 0-1 Koniec
 FC PUCIOASA FC VOLUNTARI II 2-3 1-0 Koniec
 CS BLEJOI FLACARA MORENI 4-0 2-0 Koniec
 VEDITA COLONESTI CSM SLATINA 1-1 1-0 Koniec
 Rumunsko - Liga Iii Serie 4
 GLORIA CERMEI FLACARA HOREZU 1-1 1-0 Koniec
 CRISUL CHISINEU CRIS ACSO FILIASI 2-0 1-0 Koniec
 FORTUNA BECICHERECU GILORTUL TARGU CARBUNESTI 3-0 1-0 Koniec
 PROGRESUL PECICA SOIMII LIPOVA 1-2 1-1 Koniec
 Rumunsko - Liga Iii Serie 5
 FC ZALAU ASC RECEA 0-0 0-0 Koniec
 UNU FOTBAL GLORIA CFR CLUJ II 3-2 0-1 Koniec
 UNIREA ALBA IULIA METALURGISTUL CUGIR 1-1 1-0 Koniec
 Rusko - Professional Football League Center
 KALUGA SOKOL SARATOV 1-1 1-1 Koniec
 METALLURG LIPETSK ROTOR VOLGOGRAD 2 2-1 0-0 Koniec
 FC RYAZAN KVANT OBNINSK 2-2 1-1 Koniec
 DINAMO BRYANSK ZORKY KRASNOGORSK 2-1 0-0 Koniec
 SALYUT BELGOROD ARARAT MOSCOW 3-0 2-0 Koniec
 SATURN RAMENSKOYE FC KHIMIK-ARSENAL 2-2 1-1 Koniec
 Rusko - Professional Football League South
 DYNAMO STAVROPOL MASHUK-KMV 0-0 0-0 Koniec
 INTER CHERKESSK VOLGAR ASTRAKHAN 0-3 0-0 Koniec
 SPARTAK VLADIKAVKAZ KRASNODAR 3 1-2 0-0 Koniec
 BIOLOG-NOVOKUBANSK SPARTAK NALCHIK 1 2-0 1-0 Koniec
 FK MAKHACHKALA ANZHI 1-0 0-0 Koniec
 SKA ROSTOV LEGION-DYNAMO 1-1 0-1 Koniec
 DRUZHBA MAYKOP CHERNOMORETS NOVOROSSIYSK 4-2 1-2 Koniec
 UROZHAY KRASNODAR ALANIA VLADIKAVKAZ 1-4 1-1 Koniec
 Rusko - Professional Football League West
 KOLOMNA LENINGRADETS 3-2 0-1 Koniec
 VELES MOSCOW DOLGOPRUDNY 2 3-1 2-1 Koniec
 ZVEZDA ST PETERSBURG 1 MUROM 1-4 1-2 Koniec
 ZENIT 2 1 ZNAMYA TRUDA 3-0 1-0 Koniec
 RODINA OLIMP KHIMKI 2-2 1-1 Koniec
 PSKOV-747 1 TORPEDO VLADIMIR 2-3 2-3 Koniec
 LUKI-ENERGIYA KAZANKA MOSCOW 1-2 1-1 Koniec
 Rusko - Russian Football National League
 SPARTAK MOSCOW 2 3 TORPEDO MOSCOW 3 2-3 1-0 Koniec
 TOM TOMSK 4 BALTIKA 6 0-0 0-0 Koniec
 ENISEY 1 FC ARMAVIR 2 1-1 0-1 Koniec
 TEKSTILSHTIK IVANOVO 5 1 FC LUCH VLADIVOSTOK 5 4-3 2-3 Koniec
 ROTOR VOLGOGRAD 4 NIZHNY NOVGOROD 6 2-1 1-1 Koniec
 KHIMKI 1 MORDOVIA SARANSK 4 4-0 2-0 Koniec
 KRASNODAR 2 3 SKA-KHABAROVSK 4 2-2 0-1 Koniec
 SHINNIK YAROSLAVL 2 FC CHAYKA 2 2-3 1-0 Koniec
 NEFTEKHIMIK 2 FAKEL VORONEZH 3 1-0 1-0 Koniec
 AVANGARD KURSK 1 CHERTANOVO MOSCOW 3 0-1 0-1 Koniec
 Saudi Arabia - Division 2 Group A
 AL-SADD SAUDI AL-JNDAL 2-2 0-0 Koniec
 Severná a centrálna Amerika - League A
 USA CUBA 2 7-0 6-0 Koniec
 BERMUDA MEXICO 1-5 0-2 Koniec
 Severná a centrálna Amerika - League B
 NICARAGUA 1 DOMINICA 3 3-1 2-0 Koniec
 DOMINICAN REPUBLIC SAINT LUCIA 3-0 1-0 Koniec
 JAMAICA 1 ARUBA 1 2-0 1-0 Koniec
 Severná a centrálna Amerika - League C
 SAINT MARTIN 1 CAYMAN ISLANDS 1 3-0 0-0 Koniec
 Škótsko - Fourth Round
 INVERNESS CT ALLOA ATHLETIC 3-0 1-0 Koniec
 RAITH ROVERS GLENAVON FC 3-1 2-1 Koniec
 WREXHAM ST MIRREN (U21) 4-1 0-0 Koniec
 AIRDRIEONIANS ELGIN CITY 0-2 0-0 Koniec
 ARBROATH CLYDE 0-2 0-1 Koniec
 PARTICK GAP CONNAH S QUAY FC 2-0 1-0 Koniec
 Španielsko - Primera Division Women
 LEVANTE (W) ATLETICO MADRID (W) 0-1 0-0 Koniec
 DEPORTIVO LA CORUNA (W) RAYO VALLECANO (W) 3-0 0-0 Koniec
 Španielsko - Segunda Division
 GIRONA ELCHE 0-2 0-1 Koniec
 SPORTING GIJON ALCORCON 1-3 0-3 Koniec
 ALMERIA LUGO 0-0 0-0 Koniec
 EXTREMADURA PONFERRADINA 1-1 1-0 Koniec
 MALAGA CADIZ 1-2 0-1 Koniec
 Španielsko - Segunda Division B Group 1
 REAL MADRID CASTILLA PONTEVEDRA 2-1 2-0 Koniec
 Španielsko - Segunda Division B Group 2
 ATHLETIC BILBAO B AMOREBIETA 1 3-3 0-2 Koniec
 UNIONISTAS DE SALAMANCA TUDELANO 1-1 0-0 Koniec
 REAL UNION VALLADOLID B 2-1 1-0 Koniec
 SD LEIOA CD CALAHORRA 1 3-3 2-3 Koniec
 UD LOGRONES ARENAS CLUB 1 4-0 1-0 Koniec
 Španielsko - Segunda Division B Group 3
 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA SABADELL 0-1 0-0 Koniec
 BARCELONA B ORIHUELA 3-0 3-0 Koniec
 VALENCIA MESTALLA GIMNASTIC 1-1 1-1 Koniec
 Španielsko - Segunda Division B Group 4
 GRANADA CF B ATLETICO SANLUQUENO 1 1-0 0-0 Koniec
 SEVILLA ATLETICO 1 TALAVERA 1-1 1-1 Koniec
 Švédsko - Damallsvenskan
 PITEA IF (W) KOPPARBERGS/GOTEBORG (W) 1-2 0-2 Koniec
 DJURGARDENS IF (W) KUNGSBACKA DFF (W) 3-0 0-0 Koniec
 Švédsko - Division 1 North
 RYNNINGE IK SOLLENTUNA FK 1 1-3 1-2 Koniec
 NYKOPINGS BIS 1 IF SYLVIA 3-0 3-0 Koniec
 KARLSTAD BK SANDVIKENS IF 2-0 0-0 Koniec
 Švédsko - Division 1 South
 LINDOME GIF IFK VARNAMO 5-1 2-0 Koniec
 TORNS IF FC TROLLHATTAN 0-0 0-0 Koniec
 ASSYRISKA TURABDIN LANDSKRONA BoIS 2-2 0-1 Koniec
 ESKILSMINNE IF SKOVDE AIK 2-0 0-0 Koniec
 UTSIKTENS BK LJUNGSKILE SK 0-0 0-0 Koniec
 LUNDS BK OSKARSHAMNS AIK 3-1 1-1 Koniec
 Taliansko - Serie A Women
 PINK BARI (W) AGSM VERONA (W) 0-0 0-0 Koniec
 AS ROMA (W) EMPOLI (W) 4-0 2-0 Koniec
 FIORENTINA (W) TAVAGNACCO (W) 2-1 1-0 Koniec
 OROBICA (W) SASSUOLO (W) 0-1 0-1 Koniec
 Taliansko - Serie C Group B
 PADOVA RAVENNA 1-2 0-0 Koniec
 Taliansko - Serie C Group C
 REGGINA 1 CATANZARO 1 1-0 0-0 Koniec
 Uae - Group Stage
 FUJAIRAH FC HATTA SC 1-0 0-0 Koniec
 SHABAB AL-AHLI DUBAI AL-DHAFRA 0-2 0-1 Koniec
 SHARJAH FC AL-WASL FC 1 4-0 1-0 Koniec
 Uganda - Premier League
 VIPERS FC EXPRESS FC 3-0 1-0 Koniec
 BUSOGA UNITED 2 POLICE FC 2-1 1-1 Koniec
 URA FC MBARARA CITY 0-0 0-0 Koniec
 MAROONS FC SC VILLA 0-0 0-0 Koniec
 BRIGHT STARS FC KYETUME FC 0-1 0-0 Koniec
 Ukrajina - First League
 MYNAI RUKH VYNNYKY 1-1 0-0 Koniec
 AVANHARD KRAMATORSK HIRNYK-SPORT 1-1 0-1 Koniec
 MFK MYKOLAIV AHROBIZNES VOLOCHYSK 0-2 0-1 Koniec
 CHORNOMORETS ODESA METALIST 1925 KHARKIV 0-0 0-0 Koniec
 VOLYN LUTSK CHERKASHCHYNA-AKADEMIYA 3-0 2-0 Koniec
 Uruguay - Segunda Division
 TACUAREMBO BELLA VISTA 4-0 2-0 Koniec
 RENTISTAS ATENAS 1-1 1-1 Koniec
 USA - United Soccer League
 PORTLAND TIMBERS 2 SAN ANTONIO FC 3-4 1-3 Koniec
 OTTAWA FURY FC BETHLEHEM STEEL FC 1-1 1-0 Koniec
 Venezuela - Clausura
 DEPORTIVO ANZOATEGUI AC MINEROS 20:30 Canc
 CARABOBO FC CARACAS FC 0-2 0-0 Koniec
 PORTUGUESA FC ZULIA FC 1 0-0 0-0 Koniec
 ESTUDIANTES CARACAS 1 ESTUDIANTES MERIDA 0-6 0-5 Koniec
 LALA FC TRUJILLANOS FC 1-1 0-0 Koniec
 Venezuela - Clausura Div.2
 DEPORTIVO JBL 1 ULA FC 2-4 1-1 Koniec
 ATLETICO EL VIGIA FC TITANES 1 3-1 1-0 Koniec
 CD HERMANOS COLMENAREZ URENA SC 2-0 2-0 Koniec
 Wales - Welsh Premier League
 BALA TOWN CARMARTHEN TOWN 2-1 2-1 Koniec
 BARRY TOWN PENYBONT FC 14:30 odložené
 THE NEW SAINTS AIRBUS UK BROUGHTON 6-2 4-0 Koniec
 ABERYSTWYTH TOWN CARDIFF METROPOLITAN 2-2 1-0 Koniec
live výsledky pre Vás prináša server LiveVysledky.sk & Bwin

bwin.com - online stávková kancelária. Tipuj futbal cez internet a získaj bonus až 30,- Eur.